Pomeranč

Chuť pomerančů se liší od extrémně sladké po intenzivně trpkou. Existuje zhruba 1 000 odrůd pomerančů a chuť jejich šťávy se také liší od jemné po plnou a výraznou. V granini pečlivě vytváříme kombinaci různých druhů, abyste si mohli vychutnat chuť pomeranče v celé její rozmanitosti.

Dnes se pomeranče často pěstují ve sklenících. Plody vypadají dokonale, ale nemají zdaleka tak lahodnou chuť. Pro nápoje granini používáme pouze pomeranče ze Španělska a Brazílie, které byly políbeny přímo sluncem při venkovním pěstování, protože pro granini je chuť to nejdůležitější.

najdete a vychutnáte si v granini

  • granini
  • granini

jak si vychutnat granini

Šroubovák

Šroubovák

Šroubovák pochází ze Spojených států. Jméno mu prý dali dělníci u amerických ropných vrtů v 50.…

zobrazit recept

Tequila Sunrise

Tequila Sunrise

Tequila Sunrise je dokonalý koktejl pro příjemný večer. Jméno tomuto koktejlu s tequilou daly barvy…

zobrazit recept

Tropic Rain

Tropic Rain

Každý, kdo od drinku očekává výraznou ovocnou chuť, si nemůže nechat ujít Tropic Rain. Tento…

zobrazit recept

Planter’s Punch

Planter’s Punch

Planter’s Punch je rumový koktejl s ovocnou chutí, který je možné připravit v řadě variant.…

zobrazit recept

značka, na kterou se můžete spolehnout

granini, to bylo vždy více než jen džus. Charakteristická láhev s dolíčky, která se stala ikonou, a slib, že granini vždy používá jen to nejlepší ovoce, jasně odlišuje tuto značku od konkurence.

Od samého počátku až dodnes přináší granini opravdovou ovocnou chuť a vynikající požitek, který pomáhá vytvářet drobné okamžiky potěšení v každodenních životech lidí.

Není divu, že za téměř 50 let své historie se granini stala nejen oblíbenou značkou, kterou si lidé vychutnávají doma, ale i jednou z těch, které jsou nejčastěji podávány v restauracích a barech. I mezi šéfkuchaři, barmany
a zákazníky je to jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších značek nealkoholických nápojů. Cení si spolehlivosti, vášně a péče, kterou granini věnuje produkci výrobků s vynikající kvalitou.

Lidé po celé Evropě i nadále oceňují tuto plně přírodní značku, které se daří vyjádřit svůj zvláštní kouzelný dotek i pomocí médií, jak se můžete dozvědět z další části.

inovace pro kvalitu

Na našich džusech je toho ovšem mnohem více než jen to nejlepší z ovoce. Zde se dočtete více o způsobech, kterými se snažíme hledat metody inovace, abychom neustále zvyšovali kvalitu našich produktů.

öffnen

jen to nejlepší

Do džusu granini se nedostane každý typ ovoce. Zde se můžete dozvědět víc o tom, jak přísné jsou naše standardy pro výběr ovoce.

öffnen

velký důraz na detail

Velké úsilí věnujeme tomu, abychom uchovali všechno to dobré, co obsahuje každý kousek ovoce. Zde se dočtete více o výrobní filozofii granini.

öffnen

zodpovědné chování

Příroda a lidé na celém světě nám poskytují ty nejlepší složky. Zde se můžete dozvědět více o tom, jak se snažíme naší planetě vrátit co nejvíce.


öffnen