Ananas

Plně zralý ananas má úžasně sladkou chuť. To samo o sobě by granini nestačilo. Také vůně a barva musí být stoprocentně uspokojivé. Proto v granini používáme pouze ovoce, které se vyznačuje intenzivním aroma a přirozenou, jasně žlutou dužninou.

Při přípravě našich nápojů jsme stejně pečliví. Naši vybraní dodavatelé patří k těm nemnoha, kteří zpracovávají ovoce bez stvolů. Výsledkem je tropické potěšení v jeho nejčistší podobě.

najdete a vychutnáte si v granini

  • granini
  • granini

jak si vychutnat granini

Fruity Gold Bar

Fruity Gold Bar

Fruity Gold Bar je lahůdka. Život tomuto koktejlu dávají růžový grapefruit, ananas a limetkový džus…

zobrazit recept

Piña Colada

Piña Colada

Piña Colada je dokonalý koktejl pro lidi, kteří chtějí snít o party na karibských plážích.…

zobrazit recept

Tropic Rain

Tropic Rain

Každý, kdo od drinku očekává výraznou ovocnou chuť, si nemůže nechat ujít Tropic Rain. Tento…

zobrazit recept

Planter’s Punch

Planter’s Punch

Planter’s Punch je rumový koktejl s ovocnou chutí, který je možné připravit v řadě variant.…

zobrazit recept

značka, na kterou se můžete spolehnout

granini, to bylo vždy více než jen džus. Charakteristická láhev s dolíčky, která se stala ikonou, a slib, že granini vždy používá jen to nejlepší ovoce, jasně odlišuje tuto značku od konkurence.

Od samého počátku až dodnes přináší granini opravdovou ovocnou chuť a vynikající požitek, který pomáhá vytvářet drobné okamžiky potěšení v každodenních životech lidí.

Není divu, že za téměř 50 let své historie se granini stala nejen oblíbenou značkou, kterou si lidé vychutnávají doma, ale i jednou z těch, které jsou nejčastěji podávány v restauracích a barech. I mezi šéfkuchaři, barmany
a zákazníky je to jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších značek nealkoholických nápojů. Cení si spolehlivosti, vášně a péče, kterou granini věnuje produkci výrobků s vynikající kvalitou.

Lidé po celé Evropě i nadále oceňují tuto plně přírodní značku, které se daří vyjádřit svůj zvláštní kouzelný dotek i pomocí médií, jak se můžete dozvědět z další části.

inovace pro kvalitu

Na našich džusech je toho ovšem mnohem více než jen to nejlepší z ovoce. Zde se dočtete více o způsobech, kterými se snažíme hledat metody inovace, abychom neustále zvyšovali kvalitu našich produktů.

öffnen

jen to nejlepší

Do džusu granini se nedostane každý typ ovoce. Zde se můžete dozvědět víc o tom, jak přísné jsou naše standardy pro výběr ovoce.

öffnen

velký důraz na detail

Velké úsilí věnujeme tomu, abychom uchovali všechno to dobré, co obsahuje každý kousek ovoce. Zde se dočtete více o výrobní filozofii granini.

öffnen

zodpovědné chování

Příroda a lidé na celém světě nám poskytují ty nejlepší složky. Zde se můžete dozvědět více o tom, jak se snažíme naší planetě vrátit co nejvíce.


öffnen