značka jako žádná jiná

granini, to bylo vždy více než jen džus a nektar. Charakteristická láhev s dolíčky, která se stala ikonou, a slib, že granini vždy používá jen to nejlepší ovoce, jasně odlišuje tuto značku od konkurence. Od samého počátku až dodnes přináší granini opravdovou ovocnou chuť a vynikající požitek, který pomáhá vytvářet drobné okamžiky potěšení v každodenních životech lidí. Není divu, že za téměř 50 let své historie se granini stala nejen oblíbenou značkou, kterou si lidé vychutnávají doma, ale i jednou z těch, které jsou nejčastěji podávány v restauracích a barech.

I mezi šéfkuchaři, barmany a zákazníky je to jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších značek nealkoholických nápojů. Cení si spolehlivosti, vášně a péče, kterou granini věnuje produkci výrobků s vynikající kvalitou. Lidé po celé Evropě i nadále oceňují tuto plně přírodní značku, které se daří vyjádřit svůj zvláštní kouzelný dotek i pomocí médií, jak se můžete dozvědět z další části.značka, na kterou se můžete spolehnout

granini, to bylo vždy více než jen džus. Charakteristická láhev s dolíčky, která se stala ikonou, a slib, že granini vždy používá jen to nejlepší ovoce, jasně odlišuje tuto značku od konkurence.

Od samého počátku až dodnes přináší granini opravdovou ovocnou chuť a vynikající požitek, který pomáhá vytvářet drobné okamžiky potěšení v každodenních životech lidí.

Není divu, že za téměř 50 let své historie se granini stala nejen oblíbenou značkou, kterou si lidé vychutnávají doma, ale i jednou z těch, které jsou nejčastěji podávány v restauracích a barech. I mezi šéfkuchaři, barmany a zákazníky je to jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších značek nealkoholických nápojů. Cení si spolehlivosti, vášně a péče, kterou granini věnuje produkci výrobků s vynikající kvalitou.

Lidé po celé Evropě i nadále oceňují tuto plně přírodní značku, které se daří vyjádřit svůj zvláštní kouzelný dotek i pomocí médií, jak se můžete dozvědět z další části.

inovace pro kvalitu

Na našich džusech je toho ovšem mnohem více než jen to nejlepší z ovoce. Zde se dočtete více o způsobech, kterými se snažíme hledat metody inovace, abychom neustále zvyšovali kvalitu našich produktů.

öffnen

jen to nejlepší

Do džusu granini se nedostane každý typ ovoce. Zde se můžete dozvědět víc o tom, jak přísné jsou naše standardy pro výběr ovoce.

öffnen

velký důraz na detail

Velké úsilí věnujeme tomu, abychom uchovali všechno to dobré, co obsahuje každý kousek ovoce. Zde se dočtete více o výrobní filozofii granini.

öffnen

zodpovědné chování

Příroda a lidé na celém světě nám poskytují ty nejlepší složky. Zde se můžete dozvědět více o tom, jak se snažíme naší planetě vrátit co nejvíce.


öffnen

historie společnosti

1965

1965

rodí se značka

Dovozce kvalitních italských potravin Heinz Schürmann se nechal inspirovat italským životním stylem a šťávami a do Německa přinesl chuť „la dolce vita“. Svůj pomerančový džus nazval „granini Trinkfrucht“ (ovoce, které je možné pít).

1969

1969

design ikony

Svou novou výjimečnou lahví granini vytváří jedinečnou obchodní značku. Díky průhledné láhvi s dolíčky je granini nezaměnitelné.

1980

1980

granini se objevuje na evropských trzích

granini se objevuje na trhu ve Španělsku v roce 1986, dnes je to vedoucí značka na trhu. Na konci 80. let je značka k dispozici v 16 zemích.

2002

2002

inovace – láhev přátelská k životnímu prostředí

Po úspěšném uvedení na trh ve Švýcarsku se nová PET láhev postupně zavádí i na dalších trzích. Ikonický tvar láhve ovšem zůstává beze změn.

2011

2011

potěšení v jeho nejlepší podobě

Rok po roce děláme vše, co je v našich silách, abychom zdokonalili naše technologie a metody, abychom mohli vyrobit ten nejlepší džus. A nikdy nepřestáváme hledat nové požitky a prožitky z chuti. V roce 2011 jsme například zavedli ultrajemné zpracování ovocné dřeně, což vedlo ke vzniku úplně nového typu džusu s jemnějším pocitem v ústech a bohatší příchutí.